.

Srpen 2011

Just Smile- 1.kapitola

23. srpna 2011 v 14:05 | 悪魔コ-単独 - Akuma Ko- tandoku
JUST SMILE- 1.kapitola
Je tak nádherný pocit, když se vám stane nějaký problém, který vás roztrhá na kousky, ale ne tak jak si asi myslíte. Roztrhá vás na kousky ve vnitř... ve vašem těle. Černota pohltí vaše sny... vaši duši. A nezajímá vás nic jiného než jedna věta: KDY UŽ KONEČNĚ UMŘU! A pak kdy už si myslíte, že nic na světě vám nepomůže přijde NĚKDO s velkým N a pomůže vám. Rozjasní vaše dny a pomůže vám se dostat ze všech problémů. Jmenuju se Naruto Uzumaki a budu vám do podrobna vyprávět můj příběh neobyčejné lásky, a velkého šílenství?

NaruSasu

22. srpna 2011 v 16:46 | 悪魔コ-単独 - Akuma Ko- tandoku
To je ták úžasnej pár že se mi chce až brečet! :** :D
http://fc07.deviantart.net/fs31/f/2008/199/9/a/Paintchat_SasuNaru_practice_by_lauraneato.jpg

Tae rarenai yokubō-8.kapitola

22. srpna 2011 v 12:37 | 悪魔コ-単独 - Akuma Ko- tandoku
Takže lidičky, jak ste si všimli, dlouhou dobu sem nebyla na blogu! Moc se omlouvám ale dovolená s rodiči, vyřizování věcí a k tomu rozbitej komp! Ale už sem zpátky na pevno a budu se snažit to všechno dohonit! Mimochodem další díl povídky, jen je taková pomíchaná tak se nelekněte ale skvělá Akuma Ko-sama zapomněla souvislosti a tak se musí nějak navrátit zpátky!
Akuma Ko-sama
"Proč???" Podívala jsem se znova na Itachiho, a opakoval tu samou otázku snad už po desáté. On mi ale ani jednou neodpověděl. Prostě se na mně podíval usmál se a nesl mne dál úzkou chodbou.
"Mám tě rád..."