.

ME?

27. dubna 2011 v 20:25 | 夢想家
Jméno: Akuma Ko - sama
Hodnost: Vyšší stupeň jak jednotka Anbu
Původ: Ohnivá Země, blízko KONOHY
Vrozená schopnost: Kekei Genkai
Živel: Voda, Oheň a Blesky

Minulost: "Dlouho před tím, než začala Velká válka Ninjů, stvořili mně, abych byla proti ostatním zemím nejlepší zbraň.Byla jsem ztvořena z Ďáblovo "lůna".Moji rodiče (náhradní) mě vyučovaly v bojovém umění, ovládání živlů, a zkoušení mých vrozených schopnosti. Mám vrozený Mangekyou Sharingan a Byakuugan .Do hlavy mi vždy vkládaly, že jsem neobyčejná, a dost cenná jak pro Mlžnou, tak i pro Pískovou vesnici. Nikdy se prý nestalo, že by někdo měl dvě vrozené "vady". Jednou mi dokonce řekli, že sem lepší jak osmiocasý Biju a možná bych dokázala předčít i devítiocasýho. Jediný smysl mého života v té době bylo zabíjet, ničit ostatní, a ochraňovat našeho vůdce.
Když začala obávaná válka, vesnice Konoha zjistila, jak bych pro ně mohla být nebezpečná, a proto vyslaly dva ninji aby mne zneškodnili. Kakashiho Hatake a Jirayiu ... Zničili každého člověka, který mne znal, ale nechtěli jim prozradit kde jsem.Když mne honili, moji rodiče mne odvedli s celou strážnou četou až k vesnici Konoha, abych mohla dokonat začatou válku. Pamatuji si, že mi bylo tehdy čistejch osmnáct let. Ale u bran vesnice se to nějak zvrtlo, strážní byly v mžiku mrtví a já se koukala do obličeje velmi krásnému muži. Kakashimu Hatake. Vrhl se na mně, a já už myslela že mne zabije, ale on mne zachránil, před nájezdníky. Dívala jsem se mu do nádherných očí, ve kterých se mu zračil Sharingan... vlastně jenom v jednom oku ho měl. A tak jsem se poprvé nešťastně zamilovala... Bylo to nádherné, miloval mne, a já jeho... už jsme měli dokonce i naplánovanou budouctnost, protože mne nikdo neznal, ostříhala jsem si své dlouhé vlasy, proto mne nikdo nepoznával ale pak se to nějak zvrtlo. Jirayia nějakým způsobem přišel na to, že mě Kakashi ukrívá u sebe doma, a tak jednoho rána, když musel jít Kakashi ven, vpadl do jeho bytu a zabil mně. Vím že to říkám jako nic, ale bylo to docela rychlé. Žádná bolest, jen vzpomínky na Kakashiho... mého krásného, milovaného Kakashiho.
Když jsem umřela, dostala jsem se někam, já nevím kam... bylo to takové divné místo, jak v pekle? A to jsem ani nevěděla jak jsem blízko... Dál už si nic nepamatuji.
Až když jsem se znova zrodila. Nemyslím tím, žádný mimino, ale vrátila jsem se zpět, a bylo mi znova dvacet... Nevěděla jsem, jak jsem se dostala zase na svobodu... ani kdo mi z toho věčného nenicu dostal, ale byla jsem šťastná... až do té doby, než jsem znova potkala Kakashiho. Ranilo mne vidět, jak na mně vůbec nevzpomíná, to jsem pro něj nic nebyla?Vůbec? Kdyby si mne chtěl alespoň všimnul, ale jeho nic nezajímalo krom těch spratků co cvičil...pche... A tak jsem tedy odešla z vesnice a vydala jsem se na cestu "kolem světa". Do té doby, než jsem poznala tým co si říká Akatsuki, zkončila jsem zde, jsem tu ráda... žene mne pomsta, sice pořád, cítím lásku k němu, ale už nechci bejt ta hodná holčička..."

CO SI O MNĚ MYSLÍ?

Naruto: Tu už jsem někde viděl!?
Sakura: Taky jsem ji už viděla... jenom nevím kde?
Sasuke: Hm...(Sasukeho neurčitý výraz) myslím, že je to Itachi...(Všichni se na něj podívají stylem alá: Ty jsi se bouchl do hlavy?) No co? Naruto umí taky Oiroke no jutsu!
Sai: Je divná...
Kakashi: Ona nemusí používat sexy jutsu.... ona je sex- (podívá se na všechny potupným pohledem) chtěl jsem říct, že je moc hezká...
Hinata: J-j-já si myslím... ž-že....
Shino: Můžu už jít domů???
Kiba: Proč se Kakashi tak červenáš?! Neříkej mi, že...(Dostane od něho pěstí, Kakashi se na Kurenai mile usměje...a jde zpátky na své místo)
Akamaru: haf!haf?
Kurenai: Kakashi je do ní zamilovaný, proto se chová jak idiot! Jak se jmenuje? Akuma Ko?!
Asuma: KAKASHI?! Jak jsi se stihl zamilovat? Jak dlouho jí už znáš? A žádný vytáčky!!!
Shikamaru: Chm...to je ale nuda... Můžu už jít domů? Chci spát...
Ino: Další namyšlená slep- (Opatrně se podívá na Hatakeho a mile se usměje) slep-p-pá dívka, co se zamilovala?
Choji: Hurá na Barbekyu!
Gai: Cítím tu závan mládí!! Jahůůů!
Lee: Gai- sensei? Já vás tak obdivuji! Jste nejlepší!!! (Potoky radostných slz...)
Neji: Jak se můžu Kakashimu divit? Je úžasná!!
TenTen: Neji? Co to má jak oznamenat?
Anko: Dej bohu abych jí nikdy nepotkal....
Temari: Zadumaně kouká na strom....
Gaara: Co tam hledáš?Temari?
Kankuro: To bude ten mozek, však víš že ji dávno utekl...
ERO SENNINS
Orochimaru: Hm... Byakuugan? Mangekyou Sharingan? Dokonalá partie... (oblízne se, a děsivě se usměje...)
Tsunade: Proč jste z ní všichni tak paf?
Jirayia: Ona ještě žije?J-j-já už musím jít! (Vletí do svého bytu a celý ho zatluče prkny...)
AKATSUKI
Pein: Že bych si vytvořil dalšího Peina???
Konan: (Se slzami v očích) To je tak dojemný!!!
Kakuzu: Taky se rozbrečí a utíká se schovat do kouta...
Hidan: Chtěl bych ochutnat její krev, doufám že je sladká stejně jako ona! (Potutelně se usměje)
Sasori: Potřebuju zpravit loutku! Možná to umí?
Deidara: Proč mi nikdy neřekl že moje jméno v překladu znamená bahno??? (Doton: Moguragakure no Jutsu- schovaný v podzemí- Kdo má poslouchat jejich žvásty?)
Tobi:Tobi je hodný kluk!...A má ta Akuma tajemství?Jůů...TAJEMSTVÍ!
Kisame: Božínku! (směje se jak blázen).
Itachi: Co je tu k smíchu??! Je krásná a sexy a-a-a ehm...(Kisame se na něj podívá jak na debila)Víš co? Jdi se Kisamíku postarat o to tvé pádlo!(Kisame se na Samehadu usměje, políbí ji začne ji hladit a říká jí, že to Itachi nemyslel vážně.)
Zetsu: Měl bych se konečně pomstít tomu malýmu spratkovi co mi řekl Aloe Vera!!!!

Akuma Ko - sama
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kolik je tu klonů???

Kage Bunshin no Jutsu!

Komentáře

1 akuma-kyou-tenshi akuma-kyou-tenshi | E-mail | Web | 1. května 2011 v 17:13 | Reagovat

Ráda přijmu nabídku na spřátelení :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.